Üyemiz : Merhabalar ben Nisa S. Farmasi ışıltılı makyaj bazı yeni bir ürün ışıltılı ve simli görüntüler hoşlandığım için ilk çıktığında hemen aldım ve denemek istedim. Makyajdan önce kullandım ve cildimi makyaja pürüzsüz bir şekilde hazırladı ve makyajın yüzümde kalma ömrünü uzattı. Aynı zamanda yağlılık hissi bırakmayan bir nemlendirme de sağladı. Hem gündüz hem de gece makyajı için oldukça kullanışlı bir ürün ve yalnızca yüz için değil aydınlatmak, öne çıkarmak istediğiniz bütün bölgelerinize kullanabilirsiniz herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir ürün.

Işıltılı Makyaj Bazı

Farmasi markasının en yeni ürünlerinden olan Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı ile ten makyajı trendine ayak uydurmaya hazır olun. Son moda ışıltılı ten makyajı ile hem gece hem de günlük makyaj için ideal bir görünüm kazanabilirsiniz. Makyajın ilk adımı olan makyaj bazı kullanımı makyaj sonrasında alınan sonucu büyük ölçüde değiştirmektedir. Makyaj yapımında ne kadar kusursuz bir görünüm elde edilirse o kadar başarılı ve kalıcı bir makyaj yapılmış olur. Makyaj bazı kullanımı ile yaşanan pul pul dökülmelerin de önüne geçilmiş olacaktır. Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı ile ayrıca ciltte meydana gelen yağlanma da büyük ölçüde kontrol altında tutulacaktır. Eğer kusursuz ve ışıltılı ten makyajı ile hala tanışmadıysanız Farmasi Işıltılı Makyaj Bazını mutlaka denemelisiniz.

Ürün Kodu: 1302536

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı Ne İşe Yarar?

  • Kullanmaya başladığınızda bir daha vazgeçemeyeceğiniz ürünlerin başında gelecek Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı ile makyaj öncesi ihtiyaç duyulan tüm hazırlığı yapmış olursunuz. Cildin makyaja hazır olmasını sağlayan ürün aynı zamanda makyajın daha uzun süre bozulmadan kalabilmesini de sağlayacaktır.
  • Fondöten uygulamasının da daha pürüzsüz ve kusursuz olmasını sağlayan oldukça başarılı bir üründür. Bu pürüzsüzlüğe neden olan faktör ürünün cilt ile makyaj arasında düz bir katman oluşturuyor olmasıdır.
  • Eğer makyaj öncesi değil de normal şartlarda tek başına kullanmak isterseniz, cildinizin çok daha sağlıklı ve enerjik görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı kendi içerisinde doğal bir ışıltıya sahip olduğu için cilde de doğal bir ışıltı katar.
  • Uygulama sonrasında ciltte kesinlikle yağlı bir his bırakmaz. Cildin ihtiyacı olan nemi tutar ve cildin daha yumuşak olmasını sağlar.
  • Tüm cilde uygulayabileceğiniz gibi öne çıkarmak istediğiniz bölgelere de uygulama yaparak ışıltı kazandırabilirsiniz.

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı Kullanım Şekli

Ürün uygulaması yapmadan önce cildin kuru ve temiz olması gerektiğini unutmamalısınız. Hazır olan cilde az miktarda ürün uygulaması yapabilirsiniz. Uygulama yaparken nazik ve dairesel hareketlerle uygulama yapılması önemlidir. Ürün tek başına kullanılabildiği gibi fondöten içerisine karıştırılarak da kullanılabilir. Bu sayede istediğiniz miktarda ışıltı elde etme fırsatınız da olacaktır.

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı Siparişi İçin ; FARMASİ ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı Kullananlar