Farmasi ne kadar kazandırır şeklinde birçok soru alıyoruz. Bu konuda merak edenlerin aklındaki soruyu gidermek istiyorum.

Öncelikle şu belirtelim: Farmasi’ye üye olduğunuzda nakit kazanç amacınız olmasa bile ürünleri her zaman indirimli alır ve her zaman kazançlı çıkarsınız.

İndirim dışında nakit gelir elde etmek istediğinizde 2 şekilde kazanmanız mümkün:

İlk seçenek Farmasi ürünlerini tavsiye ederek, isteyenlere katalog fiyatı üzerinden verip aradığı farkı kar olarak kazanırsınız. Ayrıca ürün hediyeleri de kazanırsınız.

İkinci seçenek başkalarını üye yaparak onların yaptığı satışlardan %22’ye kadar prim elde edersiniz. Üye sayınız arttığı zaman çok yüksek miktarlarda kazanç elde etmeniz mümkün olur.

Aylık 500TL, Aylık 1000TL, Aylık 2500TL, Aylık 5000TL, Aylık 10000TL
Sadece bu kadar mı?

Hayır, seviyenizi yükselttikçe Aylık 30.000TL,  Aylık 50.000TL, Aylık 100.000TL
Hayal gibi değil mi  Öyle, ama değil.

Bize hedefinizi ve ihtiyaçlarınızı söyleyin, size ne kadar ve nasıl çalışmanız gerektiğine dair bir plan çıkartalım. Hayallerimize birlikte ulaşalım.

Sizi Arayalım!
3 dakikanız varsa, Temsilcimiz sizi arayıp kazanç sistemiz hakkında bilgilendirsin!

Size Ulaşıp Daha Detaylı Bildirmek için FARMASİ ÜCRETSİZ ÜYELİK Formunu Doldurun Sizi Arayalım

Farmasi Ne Kadar Kazandırır

Şu yukarıdaki tablodaki üye sayısına sadece birkaç gün içinde ulaşabilenleriniz olacağı gibi daha uzun süreçte de ulaşanlar olacaktır.

Kazançlar kişinin başarma isteği ile orantılı değişmektedir. Eğer hiç tavsiye etmez ve hiç üye bulmazsanız, herhangi bir kazancınız olmaz, sadece indirimden faydalanmış olursunuz.
Başarılı ve azimli bir şekilde çalışırsanız, aylık gelirinizi sadece bir iki ay içinde 2-3 bin TL’ye çıkarıp sonraki süreçte çok daha fazlasını kazanmanız da mümkün.

Ne kadar kazanacağınızı bilmenin en kolay yolu, hemen *ücretsiz* üye olup deneyerek görmektir. Ücretsiz üye olduğunuzda hediye numuneleriniz ve ücretsiz kataloğunuz kargo ile ücretsiz gelir.

Farmasi Ne Kadar Kazandırır?